KORONAWIRUS SARS-Cov-2

KORONAWIRUS SARS-Cov-2

fourmed_admin

Szanowni Pacjenci!

Szanowni Państwo,

W dalszym ciągu W związku z realnym i bardzo niebezpiecznym zagrożeniem infekcją wirusem SARS-CoV-2 i chorobie COVID-19, w FOURMED Przychodni Specjalistycznej wprowadzono następujące zarządzenie. Obowiązuje  do odwołania w zależności od sytuacji epidemiologicznej w kraju.

1) Wizyty lekarskie odbywają się bez osób towarzyszących,
2) Zakaz wizyt lekarskich osób z infekcjami górnych dróg oddechowych,
3) Wszystkie wizyty profilaktyczne u pacjentów bezobjawowych powinny być przełożone na późniejszy okres,
4) Namawiamy do transportu do przychodni własnym samochodem i punktualnym zgłaszaniu się na wizyty. Jeśli z jakiegoś powodu wizyta jest opóźniona pacjent proszony jest o czekanie w samochodzie. Jeśli pozostaje w przychodni jego obowiązkiem jest zachowanie minimalnej odległości od innych pacjentów – 1m.
5) Badania profilaktyczne typu test obciążenia glukozą należy odłożyć w czasie tj. po okresie ograniczeń kontaktów. Jeśli badanie jest niezbędne do wykonania pacjent pomiędzy pobraniami krwi przebywa w samochodzie,
6) Pacjent przed wejściem do przychodni zobowiązany jest schować komórkę, portfel, klucze tak aby nie kłaść ich na biurku, czy krześle w przychodni.
7) Przed wejściem na wizytę do gabinetu pacjent zobowiązany jest umyć ręce.

Bardzo prosimy o wyrozumiałość i stosowanie się do wytycznych i sugestii naszego personelu.

Wszystkie ograniczenia wprowadzone w naszej placówce służą poprawie bezpieczeństwa zarówno pacjentów jak i personelu przychodni.

Wg instrukcji WHO zachowanie podstawowych zasad higieny, zachowanie odległości tj. 1m, mycie rąk jest wystarczającym środkiem ochrony przed infekcją wirusem SARS-CoV-2.

Zarząd FOURMED

🠕
powrót